Služby

Poskytované služby

Společnost PETER GFK spol. s.r.o. nabízí svým zákazníkům v oblasti výroby plastů vyztužených skelnými vlákny komplexní řešení zakázky. Poskytujeme všechny služby, které jsou nezbytné při vývoji nových dílů, přes samotnou výrobu, až po finální dokončení produktů a expedici k zákazníkovi. Aby bylo možné dosáhnout nejlepší kvality, tak všechny tyto služby jsou poskytovány v souladu s nejmodernějšími technologiemi a jsou zastřešeny použitím kvalitních a odzkoušených materiálů.

Sluzby_graf

Design a příprava výroby

Celý proces začíná spoluprací se zákazníkem, kde na základě požadavků zákazníka navrhneme nejlepší možné řešení. Konzultace spočívá v určení směru, kterým by se měla následná výroba ubírat, a jaký bude výsledný design výrobku. K tomu slouží práce s 2D výkresovou dokumentací a samozřejmě s 3D daty.

Výroba modelů a forem

Na základě uvedených dat můžeme začít s výrobou modelů, které provádíme CNC frézováním nebo ručně. Po úspěšném zhotovení modelů přichází na řadu výroba forem. Tyto operace jsou časově i finančně nejnáročnější a je důležité provádět je s největší pečlivostí. Pro dosažení té nejvyšší kvality máme vlastní modelářskou a zámečnickou dílnu.

Výroba prototypů a měření

Nyní už nic nebrání výrobě prototypových dílů. Jejich kontrolu zajišťujeme pomocí přenosného 3D měřícího ramena, aby vše sedělo dle zadaných požadavků. Po odsouhlasení zákazníkem můžeme přejít k samotné sériové výrobě.

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás!

Automatizace a dokončovací operace

Pro vyrobené díly dále zajišťujeme dokončovací operace, jakými jsou například:

  • Ořezávání dílů do libovolných tvarů pomocí tří automatických robotických pracovišť, kterými naše společnost disponuje, nebo za pomoci ručního nářadí.
  • Slepování jednotlivých dílů, vlepování kovových zálisků, atd. za pomoci lepících zařízení.
  • V neposlední řadě zajišťujeme finální úpravu lakováním. K tomu máme k dispozici několik profesionálních lakovacích boxů, ale i sušící kabiny, kde je možné díly vysoušet dle technologických předpisů. Přípravné operace povrchu před lakováním jsou u nás samozřejmostí.
  • Montážní úkony, mezi které patří vkládání zámků, světel, madel, držáků, atd.
Profesionální lakovací boxy
Robotické pracoviště ořezu